Kontakta oss


Nordisk Teknologi i Kåge AB
Dalgatan 2
934 32 KÅGE

Tel: 0910-73 44 50
Fax: 0910-73 44 51
E-post: info@nordtek.nu

 

 

Direktkontakt Nordtek

Krister Koch VD
tel: 0910-73 44 52
E-Post: krister@nordtek.nu

Joakim Koch Projektledare
tel: 070-678 39 37
E-Post: joakim@nordtek.nu

Hans Schertel Produktionsplanering
0910-73 44 53
E-Post: hans@nordtek.nu

Jimmy Koch Marknad, Offert
tel: 076-812 78 49
E-Post: jimmy@nordtek.nu

Monica Andersson Ekonomi
tel: 0910-73 44 55
E-Post: monica@nordtek.nu

 

 

 

 

Direktkontakt Nordtek Svets & Montage

Kim Norström Projektledare
tel: 070-296 21 02
E-Post: kim@nordtek.nu

Jesper Johansson Arbetsledare
tel: 076-777 0093
E-Post: jesper@nordtek.nu

 

 

Skicka ett meddelande

Här nedan kan  ni skicka oss ett meddelande. OBS om ert ärende gäller orderförfrågningar så hänvisar vi till formuläret på sidan Förfrågan.

Namn
E-postadress
Telefonnummer
Meddelande
Nordisk Teknologi i Kåge AB
Dalgatan 2​
934 32 KÅGE
Telefon: 0910-73 44 50
Telefax: 0910-73 44 51
E-postadress
info@nordtek.nu

© Bisnode 171212
© 2017 Nordtek
Information om cookies